sohbet odaları

mobil sohbet

Kolay Sohbet Odaları Chat Girişi

mirc indir

Kolay Sohbet

Kaliteli, seviyeli, neşeli ve hoş bir ortam sağlamak için kurulan mobil chat sitesi, kurulduğu günden bu yana sohbet etmekten ve chat yapmaktan zevk alan ziyaretçilerine her zaman daha fazlasını verecek şekilde bu ortamın güzelliklerini sunmayı hedeflemektedir. Yedi gün yirmi dört saat online sohbet eden, bilinçli ve hoş görülü kadrosuyla ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesini önemsemektedir. Kaliteli kullanıcılarıyla daha iyi bir ortamı sizlerle buluşturan sitemiz seviyeli sohbetin ardından, seviyeli bir dostluğun ve arkadaşlıkların kurulduğu chat siteleri içinde ön plana çıkmaktadır..


TarzSohbet sever kullanıcılarımız; kolay sohbet için aradığınız doğru adrestesiniz. Sizde sitemize hemen bağlanıp kolay sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Günümüzde milyonlarca sohbet sitesi arasında lider ve Türkiye’nin en iyi sohbet platformunu kullanıcılarının birbirlerini kolaylıkla bulabilmeleri ve kolay arkadaşlık kurabilmeleri için teknoloji çağına uygun programlar ile sizlere hizmet vermeye 18 yıldan beri devam etmektedir. Kullanıcılarından hiç bir çıkar ve menfaat gözetmeksizin sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bütün şikayet ve önerilerinizi anında ve kolaylıkla çözüyoruz. Kolay sohbet platformu birbirini tanımayan kullanıcıların tanışmaları için ve kendini yanlız hisseden kullanıcılar için kurulmuş bir chat platformudur. Sizde kendinize ait bir rumuz oluşturarak kolaylıkla sohbetlere katılabilir sohbet odaları genelindeki sohbet odalarına katılabilirsiniz. Sohbet odaları demişken alt başlığımızda size sohbet odalarından bahsetmek isteriz.


chat sohbet

KOLAY Sohbet Odaları

Kolay sohbet odaları kullanıcıların rahatlıkla birbirlerini bulabilmeleri için platform içerisinde global odalar oluşturmuş bulunmaktadır. Bu odalarda ilginizi çeken nickler ile tanışabilir sohbet edebilirsiniz. Dilersenizde nicklerini ücretsiz olarak kayıt altına alabilir sizden başka kimsenin kullanmamasını sağlayabilirsiniz. Dilersenizde kendinize yine ücretsiz olarak özel bir oda oluşturup sevdiginiz kişileri kankalarınızı bu odalara davet ederek özel sohbetler edebilirsiniz. Platform üzerindeki bütün kanallar ve nickler yönetime ait olup uygunsuz bir davranışta el koyma ve yasaklama hakkına sahiptir. Site içerisinde uyulması gereken kurallardan alt başlıkta sizelere bilgi vereceğiz.


KOLAY SOHBET SOHBET KURALLARI

– Tüm global kanallar ve özel odalarda oda genelinde skype adres telefon no vermek yasaktır. Uyguz görüldüğü halde kanal operatörleri tarafından kanal genelinden uzaklaştırılırsınız.


– Cinsel içerikli siyasi illegal ve terör icerikli rumuzların odalarımızda kullanılması kesinlikle yasaktır. Kullanımı halinde nickleriniz yasaklanarak sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız.


– – Sohbet odalarımızda yetkililere hakaret eden, küfür eden, rencide edilecek durumlarda sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız..


– Sohbet odaları içinde reklam yapmak site adresi paylaşmak kesinlikle yasaktır. Yapıldığı takdirde sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız.


– Devlet büyüklerini aşağılayıcı, hakaret edici söylemlerden dolayı süresiz olarak sunucu genelinden uzaklaştırılırsınız hakkınızda hukuki işlem başlatılacaktır.


– Ticari amaçlı site linkleri ve reklamları yapmak kesinlikle yasaktır. Yapanlar sunucu genelinden süresiz olarak uzaklaştırılırsınız.