sohbet odaları

mobil sohbet

Gülüm Sohbet Odaları Chat Girişi

mirc indir

Gülüm Sohbet

Seviyeli | Canım | Gülüm | Söyle Chat Sohbet Odaları


Aradığın Sohbet ve Bedava Arkadaşlık Burada! Sitemizde Seviyeli Sohbet Etmek ve Sohbet Ederken Yeni Arkadaşlıklar Kurmak Artık Çok Kolay, Gülüm Sohbet Sitesi Gülüm Sohbet Üzerine Kurulmuş Gülüm Chat Hizmeti Sunan Arkadaşlık Sitesidir, Gülüm Sohbet - Aradığın Seviyeli Sohbet Ortamı Burada!


chat sohbet

Gülüm Sohbet Etmek

Gülüm Sohbet etmek, evet sohbet etmek güzeldir zeka gelişimine yardımcı olduğu gibi, Sohbet, muhabbet ederek sohbeti çoğaltmakta en güzel olanlardan biridir. Sanma ki sadece, Senin ettiğin sohbetler ile bir tek senin zeki olduğun ortaya çıkacaktır. Sende sohbetlere katılarak, Sohbet edenlerden bir şeyler kapacaksın. Bilgiler paylaşılacak Sohbet ettikçe ortamlar genişleyecek, aşklar güzellikler, dostluklar çoğalacak tıpkı bir ağacın, fotosentez yapıp çoğaldığı gibi, bu nedenle ve sebeple kendini her zaman eksik görecek ve öyle sohbet ederek, başkalarının da fikirlerine saygı duyacak ve yanlışlarımızı sohbet ederek, düzeltip, devam edeceksin. Örneğin bir chat sitesine girdin, nasıl başlayacağın, hakkında kararsız kalmadan ve daha önce bu tecrübeyi edinmiş isen, sende farkını ortaya, en seviyeli bir şekilde sergileyerek bilgini sohbet ile paylaşacaksın.


Gülüm Türkiye Sohbet Türk Chat Odaları

Dünyanın her yerinden giren farklı ırk ve farklı dilleri kullanmakta olan kullanıcılarla ortak bir sitede bir araya gelip Gülüm Türk Chat olarak sohbet etmenin ve aynı anda oda içerisinde radyo yayını yapmakta olan dj’lerimizle keyifli vakit geçirmenin ne demek olduğunu Gülüm Türkiye Chat Sohbet sitemiz içerisinde anlayacaksınız. Türkiye üzerinde her geçen gün kullanıcı kitlesini büyüten ve google sıralamalarında 1 yıla yakındır 1. sırada olan chat platformumuz ismini çok kısa zamanda Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi ülkelerde duyurdu ve her geçen gün büyüme yolunda ilerlemektedir. Geçmişten bugüne kadar sadece tek bir oda ile yetinmek zorunda kalıyorduk. Artık bu durumu değiştirip her müzik dalına göre bir oda ayarlayıp kitlemizi daha da büyütmeye çalışacağız. Her kesime ve her tarza ayak uydurabilirsek ve her müzik dalına göre ayrı dj ekip’i ayarlarsak hem kullanıcılarımız açısından hem de bizim açımızdan çok daha anlaşılabilir ve keyif veren bir sistem olma yolunda ilerlemiş olacağız. Sitemiz her ne kadar düzeyli ve seviyeli bir sistem olsa da reşit olmayan kullanıcıların site girmesi sakıncalı olabilir… Elimizde olmayan imkânlardan dolayı bazı uygunsuz ve site içeriğine ayak uyduramayan kullanıcıları uzaklaştırmakta gecikebiliyoruz… Bu nedenlerden dolayı reşit olmayan kullanıcılar bu tarz insanların akıbetine uğramamaları için sistemimizden faydalanmamaları daha iyi olacaktır. Site içerisinde sizi rahatsız eden kullanıcıları özelden engelleyebilir, genel oda içerisinde uygunsuz davranışlarını yakaladığınız zaman moderatörlere bildirerek yönetime yardımcı olursanız, bu durum hem kullanıcılar açısından hem de yönetim açısından iyi olacağını ve hep birlikte huzurlu bir ortam sağlayacağımızı düşünüyoruz. Dilerseniz premium (vip) üye olarak sistemin özelliklerinden sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.


Peki, Premium (vip) üyeliğin özellikleri nelerdir? Vip Üyeler; Genel odalarda mikrofon alıp müzik yayını yapabilirsiniz, Özelde ve genelde kamera açabilirsiniz, Takım ve diğer logoları kullanıcı isimlerinin yanına koyabilirsiniz. Kendi özel odalarını oluşturabilirsiniz. Özel odanızın kontrolünü kendiniz sağlayabilirsiniz. Sistemi kullanmak için herhangi bir uygulama veya program yüklemenize gerek yoktur. Bu sistem flash tabanlı bir sistem olmakla beraber , %100 ücretsiz olarak sistemin özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca üyeliksiz olarak siteye giriş yaparak sistemi tanıyabilir veya üyelik olarak sohbet odalarında kalıcı olarak yerinizi alabilirsiniz. Seviyeli ve düzeyli bir şekilde sohbet etmeniz dileğiyle.. GülümSohbet Sohbet Odaları İyi muhabbetler diler…