sohbet odaları

mobil sohbet

İslami Sohbet Odaları Chat Girişi

mirc indir

İslami Chat Kanalları

İslami Chat Türkiye ve Dünya genelinde çok tercih edilen Seviyeli Chat kanalları sizlere ücretsiz hizmet sunmaktadır, hemen kanallarımıza katılarak muhabbet etmeye başlayın. Tarzsohbet.net ücretsiz İslami sohbet etmenizi sağlamaktadır! Yıllardır İslami sohbet sitesi platformumuz sayesinde İslami bilgiler hakkında değerli hocalarımız ile online görüşmeler gerçekleştirebiliyor, İslam kanalımızda chat sohbet edebiliyorsunuz. Ümmetin buluştuğu en büyük dergah! 7 gün 24 saat kesintisiz muhabbet etme imkanı sağlanmaktadır. En çok tercih edilen İslami arkadaşlık sitesi üzerinden aradığınızı tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilir, doyumsuz İslami çet yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı kategorilerimizde aramaya başlayabileceğiniz en çok tercih edilen seviyeli sohbet sitesidir. Bedava hizmetler: İslam konularının yer aldığı kategorilere göz atarak, tüm İslami konular hakkında her şeye sahip olabilir, ücretsiz seviyeli arkadaş aramaları yapabilirsiniz. Hemen kanallarımıza katılarak mübarek ramazan aylarının yaklaştığı şu günlerde, huzurlu bir şekilde İslami sohpet etmenin keyfini çıkartın. BAYANLAR ve BAYLAR için özel kanallar bulunmaktadır, GENEL kanallar ve özel kanal seçenekleri ile konforlu bir şekilde istekleriniz doğrultusunda din sohbetleri edebilir, huzurlu yıllardır aktif olan mekanımızda chat mirc programımızı masa üstünüze kolayca indirme yaparak, yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz.


chat sohbet

İslami Sohbet

İslami Chat Tarzsohbet.net yıllardır İslami konular üzerine muhabbet etmek isteyen kullanıcıları bir araya getiriyor! Mükemmel bilgilere sahip âlim hocalarımız ile İslam konuları hakkında chat sohbetler yapabilir, ümmetin buluştuğu en büyük dergâh’ta İslam chat yapabilirsiniz. En çok tercih edilen İslami arkadaşlık sitesi üzerinden aradığınız kişisel özelliklere sahip izdivaç gerçekleştirebileceğiniz BAYANLAR ve BAYLAR ile tanışmalar kaynaşmalar gerçekleştirebilir, global eğlence kanallarımızda oyun ve eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz. Amacımız sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek için, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde İslami çet yapmanız konusunda hizmet vermektedir! Hemen kendinize en yakın bölgelerde ikamet eden kişiler ile kanallarımız üzerinden İslami muhabbetler etmeye başlayın. En iyi İslami sohbet kanalları Tarzsohbet.net ile global kanallarımızda sizlere sunulan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir, keyifli bir şekilde İslami chat kanallarımızda sohpet edebilirsiniz.


İslami Chat Tarzsohbet

İslami Chat Tarzsohbet.net yıllardır İslami konular üzerine muhabbet etmek isteyen kullanıcıları bir araya getiriyor! Mükemmel bilgilere sahip alim hocalarımız ile İslam konuları hakkında chat sohbetler yapabilir, ümmetin buluştuğu en büyük dergah’ta İslam chat yapabilirsiniz.


En çok tercih edilen İslami arkadaşlık sitesi üzerinden aradığınız kişisel özelliklere sahip izdivaç gerçekleştirebileceğiniz BAYANLAR ve BAYLAR ile tanışmalar kaynaşmalar gerçekleştirebilir, global eğlence kanallarımızda oyun ve eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz.


Amacımız sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek için, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde İslami çet yapmanız konusunda hizmet vermektedir! Hemen kendinize en yakın bölgelerde ikamet eden kişiler ile kanallarımız üzerinden İslami muhabbetler etmeye başlayın.


En iyi İslami sohbet kanalları Tarzsohbet.net ile global kanallarımızda sizlere sunulan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir, keyifli bir şekilde İslami chat kanallarımızda sohpet edebilirsiniz..


İslami Bir Hikaye

NEFS'İN HAKİKATİNE İMAN


İslami Konular İşte kişinin vehmî nefsinden kurtulması, nefs perdesini kaldırması ancak ve ancak iman yolu ile mümkündür..


Tabiat ve şartlanmalar perdelerinin kalkması, akılla mümkündür. Ancak nefs perdesinin kalkması, ancak ve ancak iman ile mümkündür..


Niçin?.


Şimdi bu sualin cevabını iyi anlayalım... Çünkü burası çok iyi anlaşılmalı...


Akıl, ilk olarak şartlanmaların terk edilmesi gerektiğini kavrar ve idrak eder.


Mesela, ben size derim ki; bu toplumda şöyle bir âdet var... Sen bu âdetlere değer veriyorsun; bunların kaydına giriyorsun; herkes böyle yapıyor, diyorsun; ancak sen bu toplumdan çıkıp da falanca yerdeki bir topluluğun içine girersen, şu an'a kadar edindiğin bu âdet orada yanlıştır.


Orada daha değişik bir âdet vardır... Orada öyle bir âdet olduğuna göre; eğer orada doğsaydın, doğru olarak onu kabul edecektin.


Demek ki tam olarak geçerli, kriter olan bir âdet yok... Burada böyle, orada öyle...


Demek oluyor ki değer yargıları ve âdetler, yani şartlanmalar; kesinlikle rölatif yani izafî yani GÖRESELDİR!