sohbet odaları

mobil sohbet

Gelkeyfim Sohbet Odaları Chat Girişi

mirc indir

Gelkeyfim Sohbet

Gelkeyfim Sohbet ile birbirinden farklı kişilerle kolay sohbet edebilir, Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu güzide sohbet platfrom’da değişik insanlarla dolu olduğunu belirtmek isterim.


İnternet üzerinden erişim sağlayabileceğiniz sohbet sitelerinden biri olan sitemiz; Gelkeyfim ve mobil sohbet alanında sınırsız keyifli anlar sunuyor. Katı kurallar çerçevesinde yönetilmekte olan bu sitenin ana sayfasında sohbetlerinizi gerçekleştirirken uymanız gereken kurallar yer almaktadır. Bu kuralları iyice okumanız ve uymanız büyük bir önem arz etmektedir. Ana sayfada bulunan bazı kurallar ve kolaylıklar aşağıda yer almaktadır.


chat sohbet

Gelkeyfim Sohbet Bilinmesi Gerekenler

• Yardım talebinde bulunan üyelere destek olmalısınız.


• Kendinize yakışmayacak şekilde hareket etmemeye özen göstermeniz gerekmektedir.


• Siyaset, din, dil, ırk gibi hassas konular da dahil olmak üzere hiçbir konu hakkında saygısızlığa ve hakarete yer yoktur.


• Herhangi bir üye hakkında aşağılayıcı yorumlar yapmak yasaktır. İnsanların kusurlarının olması doğaldır ve bu kusurlar ile alay etmek saygısızcadır.


• Sohbet sitesinin amacı dışında kullanılması durumunda hesabınız erişime kapatılabilir.


• Neredeyse her sohbet sitesi gibi Gelkeyfim’de de 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaşının altındaki bireylere bu sitede yer yoktur.


• Gelkeyfim sitesinde sürekli olarak canlı yöneticiler bulunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yetkili bireyler ile iletişim kurmanız mümkündür.


• Sohbet kanallarında her tür argo kelime yasaktır. Bu kurala uymayan bireylerin hesabı hızlı bir şekilde tespit edilir sonrasında ise ban (engelleme) durumuna maruz kalır.


• Gelkeyfim üzerinden erişebileceğiniz sohbet kategorileri aşağıdaki listede yer almaktadır. Bu sohbet kanallarına, üye olduktan sonra giriş yaparak pek çok konuda muhabbet etmeniz mümkündür.


Gelkeyfim Sohbet kurallar

Sohbet platformlarının herhangi birinde sohbet gerçekleştirirken argo, küfür, aşağılama, propaganda yapma, din, dil, ırk ayrımında bulunma tamamen yasaktır. Bu kurallara uymayan bireylerin hesapları süresiz bir şekilde askıya alınmaktadır. Bu demek oluyor ki, birçok chat sohbet sayfasına kıyasla Gelkeyfim oldukça nezih bir sohbet sitesidir. Bu site üzerinde uygunsuz konuşmalara yer yoktur.


Ayrıca bu sitenin yasal olduğunu da belirtmekte fayda vardır. Pek çok benzer site uygunsuz içerikli olduğundan dolayı yasal değildir. Bu sitede arkadaş grubunuzla ya da siteden yeni tanıştığınız bireyler ile sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Gelkeyfim sohbet sitesinde yaşayabileceğiniz her türlü sorun anında ulaşabileceğiniz destek hattı mevcuttur. Ayrıca ana sayfanın alt kısmında Facebook, Twitter, Instagram, Youtube sosyal medya hesapları da bulunmaktadır. Yine ana sayfada yer alan “İletişim” seçeneğine tıklayarak görüş, dilek, istek ve şikayetlerinizi belirtebileceğiniz mail adresine de ulaşabilirsiniz.


Gelkeyfim chat sitesine üye olmadan önce ana sayfanın alt bölümünde yer alan “Kullanıcı Sözleşmesi” ve “Bilinmesi Gerekenler” başlıklarını inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu başlıklar altında yer alan bilgilere göz atmanız büyük bir önem arz etmektedir. Zira kural dışı bir hareket sergilemeniz sonucu bazı yönetimsel yaptırımlar ile karşı karşıya kalmanız mümkündür.