sohbet odaları

mobil sohbet

Canım Sohbet Odaları Chat Girişi

mirc indir

Sosyal Arkadaşlık Canım Chat Sohbet

İnternette ilk aradığım sitelerden birisi Arkadaşlık üzerineydi ve aradım buldum, ne demişler arayan mevlasını da belasını da bulurmuş bende aradığım arkadaşlık sitesini, bulmuştum ve hemen siteye girdim. Düşünüyordum Söylenildiği gibi Arkadaş bulunabiliyor muydu, Önce güzelce izledim, insanlar neler yapıyor nasıl arkadaşlık kuruyor diye, Sohbetin akışı karışık geliyordu bana denemeye karar verdim ve bende Sohbet ederek Chat Sohbet Yapmaya başladım beğenmiştim. Doğrusu arada bazı saygısızlıklar oluyordu ancak sesleri, kesiliyordu hemen, bununda sebebi Arkadaşlık sitesinin güvenlik ekibinden olduğunu gördüm, Daha çok hoşuma gitti Muhabbet her gün ilerliyordu, Güzel insanlar görüyor tanışıyor sohbet ediyordum. Tabi ki güvenlik ekibinin vermiş olduğu desteklerle tam kaptırmıştım kendimi, Başta güvenemiyordum acaba kötü niyetli insanlar var mıdır, değil tabi ki her alanda sosyal hayatımızda, olduğu gibi bu sitelerde de bulunabiliyordu, kaliteli siteler farkı başkadır, bende bunu gördüm ve cesaretimi, tam olarak kazandığımda günlük gelişler ve gelişmeler yaşıyor birçok güzel insanlar sohbet ediyordum mutluydum ve şimdi diyorum ki iyi ki İnternette aramışım Sohbet Etmek insanlarla sevgiyi, aşkı paylaşmak bazen hüzünlü, bazen sevinçli sürdürüyorum. Sizde Hiç düşünmeden etmeyin demiyorum fakat %90 düşünmeden de girin sosyal hayatta bulamadıklarınıza kavuşun diyor ve iyi sohbetler diliyorum.


chat sohbet

Canım Chat Sohbet Sitesi

Bir ara çok popüler olmuştu, her cadde başına bir İnternet sitesi açılıyor ve her geçen günde bu artarak devam ediyordu. Son yıllarda sanki bu işte bir kazanç varmış gibi her gün onlarca canım sohbet odaları açılıyor ve önü alınamaz bir şekilde artarak devam ediyor. Sohbet siteleri zaten zor günler yaşıyor, her gün kapanan ve bu sektöre de batan onlarca Sohbet Sitesi varken neden bir yandan da açılıyor anlamak çok zor. Evet, doksan beş yıllarda iyiydi, o tarihlerde şimdiki tanınmış siteler yoktu ve eğlenceli bir ortam ve hatta gelir de sağlanabiliyordu. Özellikle yüksek onlinesi olan ve bu konuda önder olan; Muhabbet mekânlarında ki adminler küçük bir para karşılığı yazılı bir Çet Sohbet Sitesi açıp bu sektöre adım atıyorlar. Web konusunda deneyimi, Seo konusunda bilgisi yoksa kısa bir uğraştan sonra kapatıyor ya da eski sunucusuna link vererek orda devam etmeye başlıyorlar. Tabi ki bunu yapamayanlarda mevcut niye mi? Yeni açtığı sunucuya eski bulunduğu siteden kullanıcı ayartanlarda var. Onların durumu daha da kritik tabi, bir de durduk yere eski dostları ile tatsız olaylar yaşayabiliyor. Bu ve bunlara benzer örnekler her gün yaşanıyor desem sanırım yalan da olmaz. Elbette ki başarılı olanlar da var yalnızca, bu pay çok küçük yok sayılacak kadar az olarak arşivlerde yerini alıyor. Bu sektörde de artık para çok gerçek anlamda hedef için gerekiyor. Şundan dolayı yukarıda da belirttiğim gibi web ve seo bilgisi olmayan bir site sahibinin bir seçeneği kalıyor, reklam vermek. Üstelik rekabeti çok yüksek olan bu kelimelerde reklam ücreti de diğerlerine göre oldukça yüksek. Yani parası çok olan birisi reklam vererek de ziyaretçiyi sitesine çekebilir.


Bedava Ücretsiz Canım Chat Sohbet Siteleri

Bedava ücretsiz chat sohbet sitemizde Online aşk odalarımız dilediğiniz bay bayan erkek kadın hep birlikte keyifli bir sohbet için sizlerle beraber ücretsiz ve tamamen güvenli bir sohbet ağı olarak sizleri beklemekteyiz. Arkadaş arayan kullanıcılarımız chat sohbet odalarımızı kullanabilirler. Sohbet siteleri çoğu zaman üyeliksiz ve bedava sohbet sunmamakta fakat sitemizde yazılı sohbet yani normal yazılı muhabbet chat ve kameralı muhabbet servisleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.